Albanian English Italian
Oleocut DS mattyfying emulsion

Oleocut DS mattyfying emulsion

Forma farmaceutike : Emulsion

Formati: Flakon 50 ml

Perberja: Uje termal, climbazol, pirokton olamine, acid undecilenik niacinamide 

Menyra e veprimit: Kontrollon dhe rregullonprodhimit e sebumit, antirritues, eleminon poret e bllokuara, pikat e zeza dhe te bardha, kontrollon rritjen bakteriale

Indikacionet: Per fytyrat e yndyrshme dhe akneike

Perdorimi: aplikim dy here ne dite (mengjes, mbremje). Aplikoni nje sasi te produktit ne fytyre, qafe, shpatulla dhe gjoks. Masazhojeni per disa minuta.


Press enter to search